Diese Webseite verwendet Cookies und das Webanalyse- Tool Piwik. Wenn Sie durch unsere Seiten surfen, erklären Sie sich hiermit einverstanden. Eine Widerspruchsmöglichkeit gibt es hier.

Hinweis schliessen
 

Metanavigation - Service-Menue

Suche

A   A   A
Die Repräsentanz des Freistaats Bayern in der Tschechischen Republik.

O Bavorském zastoupení v Praze

Bavorské zastoupení od svého otevření v prosinci 2014

  • přivítalo více než 150 skupin návštěvníků,
  • zorganizovalo 80 společenských akcí,
  • vedlo četné rozhovor o spolupráci s partnery, jako jsou ministerstva, velvyslanectví, obce, kulturní, hospodářské a vědecké instituce,
  • přivítalo více než 15.000 hostů.

Zastoupení Svobodného státu Bavorsko v České republice prohlubuje vztahy Bavorska s vládou České republiky, s českou občanskou společností a zintenzivňuje ekonomickou výměnu, a to prostřednictvím společných projektů a akcí, a zároveň reprezentuje spolkovou zemi Bavorsko v České republice.

Zastoupení je prvotním kontaktním místem pro orgány státní správy, různé instituce a pochopitelně občany České republiky a spolkové země Bavorsko. Navazuje spolupráci a podporuje odborná setkání, a to zejména v oblasti politiky a veřejné správy, ekonomiky, vnitřní bezpečnosti, justice, vědy, technologie, vzdělávání, kultury, práce a sociálních otázek, životního prostředí, zdraví a zemědělství.

Zastoupení dále informuje českou veřejnost o Bavorsku, a to mimo jiné formou konferencí, diskusních fór a kulturních akcí (koncerty, autorská čtení, výstavy apod.).

Současně je místem vzájemného dialogu bavorských a českých občanů, společností a organizací a rozvíjí spolupráci s německými a českými institucemi v místě jejich působení.
Inhalt vorlesen lassen
Seite empfehlen
Seite drucken